Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

Novice Leskovec pri Krškem

Piše: ŠD Plavalček, T. L.

18.06.2018 11:06

V Kranju je včeraj, v okviru Plavalne zveze Slovenije in Zveze za šport invalidov Slovenije potekalo Državno prvenstvo v plavanju za invalide starejše od 19 let, v integraciji s plavalci veterani.

Člani športnega društva Plavalček iz Leskovca pri Krškem, so se odlično izkazali, saj so se vrnili s sedmimi osvojenimi kolajnami.

Osvojili so naslednja mesta:

Maj Režman je postal dvakratni državni prvak na 50m in 100m prsno, v kategoriji SB14, Rok Slapšak je osvojil 2. mesto na 50m delfin in 3. mesto na 50m prsno, v kategoriji S14, SB14, Ivan Lesnika je postal dvakratni državni prvak na 50m prsno in 100m prosto, v kategoriji SB8, S9, Mitja Cizel je osvojil 3. mesto na 100m prsno in 6. mesto na 50m prsno, Andrej Bibič pa je osvojil 4. mesto na 100m prsno.