Kadili bi kot Turki, vendar ne bi plačali

Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

Piše: A.Š.E.

04.12.2018 07:26

Ob koncu Štukljevega leta je Gimnastično društvo Novo mesto ponovno gostilo Državno prvenstvo v ženski in moški športni gimnastiki. Tokrat so društvo zastopale le telovadke, ki so se izvrstno odrezale.

Larisa Moze.JPG
Larisa Može
Gimnastično društvo NM

Med posameznicami je najbolje tekmovala Larisa Može, ki je v 2.stopnji nad 9. let osvojila odlično tretje mesto. V ekipni konkurenci so deklice 5. stopnje osvojile drugo mesto, deklice 2. stopnje pa tretje mesto.

Larisa Moze_2 stopnja_mnogoboj.JPG
Larisa Može - 2. stopnja, mnogoboj

V 1. stopnji do 8 let se je na 11. mesto uvrstila Brina, Vita je bila trinajsta. Ekipno so bile deklice 1. stopnje pete.

V 2. stopnji do 9 let je najbolje tekmovala Živa Tomažič, ki je bila sedma. Poleg Larise je v 2. stopnji nad 9 let dober rezultat dosegla še Tina Ovniček, ki je bila sedma.

2 stopnja_ekipno.JPG
2. stopnja - ekipno

V 3. stopnji do 10 let je bila Meta Kapš šesta, v 4.stopnji pa Gaja Lalič deveta in Kaja Podboj deseta.

V 5. stopnji so v ekipi, ki je osvojila drugo mesto, med drugimi tekmovale Alina Brajer (5. mesto), Gaja Klobučar (8. mesto) in Katarina Sadek (9. mesto).

5 stopnja_ekipno.JPG
5. stopnja - ekipno
V 6. stopnji je tekmovala Klara Šterk, ki je bila sedma.

V mednarodni stopnji je v kategoriji mladink nastopila Lana Oberč, ki je tekmovala na dveh orodjih. Na dvovišinski bradlji je bila četrta, na gredi pa šesta.