49-letnik na stopnišču napadel 50-letnico, jo ...

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

Šport Novo mesto/Škofja Loka

Piše: MRK Krka, R.P.J.

18.11.2019 08:44

Za mladinsko ekipo Moškega rokometnega kluba Krka je sedma tekma v sezoni. Včeraj so varovanci trenerja Timona Orliča gostovali v Škofji Loki in tekmo izgubili z 31: 21 (16:12).

MRK Krka - Škofja Loka

Novomeščani so tekmo začeli v krču in nesproščeni, kar se je poznalo tudi v igri. Do prve polovice prvega polčasa so še parirali razpoloženim Ločanom, a so hitro izgubili niti igre in v 20. minuti že zaostajali za 4 zadetke, s prav takšnim zaostankom pa zaključili tudi prvi del srečanja. Trener Orlič v nadaljevanju tekme ni našel pravega recepta za preobrat, saj so domačini prednost zavoljo številnih napak Krke višali skozi celoten drugi del tekme, najvišjo prednost pa so si priigrali tik pred koncem srečanja, ki so ga Novomeščani izgubili z zaostankom desetih zadetkov. Končni izid tekme je bil 31:21.

Statistika: Rauh, Majstorovič, Luzar 1, Nosan, Hvastija 3, Srebrnjak, Klemenčič 8, Plut 4, Klobčar, Kukman 1, Windischer 2, Menger, Luštek, Filipovič, Jakše 2.

Ekipa mladincev bo ta teden gostovala pri trenutno vodilni ekipi RK Gorenje Velenje.