Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Pogled, ki pove vse! Odkrito.si

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

Piše: KK Krka

12.03.2018 16:19

V Zagrebu je potekalo državno prvenstvo Hrvaške v karateju za člane in veterane, ki se ga je udeležil tudi trener Karate kluba Novo mesto in Karate kluba Krka, Franjo Horn.

Na letošnjem državnem prvenstvu je bila v kategorijah veteranov konkurenca najštevilčnejša, tako v kategoriji 35+, kot v kategoriji 50+. V obeh je bilo po 12 tekmovalcev in je bilo za nastop v finalu potrebno premagati štiri nasprotnike. Franjo je nastopal tako v eni kot v drugi kategoriji. V kategoriji mlajših veteranov 35+, je premagal vse svoje nasprotnike ter osvojil naslov državnega prvaka, v kategoriji veteranov 50+ pa naslov državnega podprvaka.

V klubu so veseli in ponosni, da je njihov trener uspešen tekmovalec in še vedno najboljši. Ponosni in hvaležni so, da poučuje in svoje izkušnje prenaša na dolenjske in belokranjske otroke.