Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

Šport Trogir

06.01.2013 18:40

Košarkarice ŽKK Krka so v finalu mednarodnega kadetskega turnirja v Trogirju premagale domači Trogir Okrug s 57:38 in se tako oddolžile za poraz, ki so ga zabeležile v prvem delu tekmovanja.

Tokrat so varovanke trenerja Anžeta Strmeca v finalu popolnoma prevladovale in zasluženo osvojile prvo mesto. Za najboljšo igralko turnirja je bila izbrana krkašica Aleksandra Krošelj.

Končni vrstni red turnirja: 1. ŽKK Krka Novo mesto, 2. KK Trogir Okrug, 3. Dugo polje, 4. ŽKK Split, 5. Zrinjski Mostar, 6. Jolly JB Šibenik, 7. ŽKK AJM Maribor, 8. ŽKK Vodice

Uspeh je še toliko večji, saj so na kadetskem turnirju za krkašice nastopile starejše pionirke, ki jih v nadaljevanju sezone čaka še tekmovanje v mednarodni BCAA ligi, njihove starejše soigralke pa se pripravljajo za tekmovanje v ligi za prvaka v državnem prvenstvu in nastop na svetovnem šolskem prvenstvu na Cipru.