Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

Šport Sodražica

Piše: AK Krka

04.12.2017 09:33

Minulo soboto je v Sodražici potekalo tekmovanje v okviru Dolenjskega pokala v mnogobojih za najmlajše.

Kar 98 tekmovalcev iz sedmih klubov z Dolenjske in Posavja se je v različnih starostnih kategorijah med seboj pomerilo v suvanju težke žoge, skoku v daljino ter tekih.

Mladi atleti AK Krka so se odlično odrezali in domov odnesli eno zlato medaljo, dve srebrni in dve bronasti medalji. Tako je Tisa Tratar v kategoriji U-8 zasedla 1. mesto, v kategoriji U-10 je Eva Lana Meršol zasedla 3. mesto, Maj Kolarič pa 2.mesto. V kategoriji U-12 je bila Lucija Strmole druga, Taja Tratar peta, Lara Kolarič šesta, Matic Kotnik pa sedmi. Jan Radakovič je v kategoriji U 14 zasedel 3. mesto, Tim Novak Kavtičnik je bil četrti, Oliver Blagojevič pa sedmi.