Hafnerji še niso spoznali male Tine

Šport Trebnje

Ribničani zlahka proti Trimu

11.01.2013 22:11

Rokometaši Ribnice Riko hiš so v prvi pripravljalni tekmi premagali Trimo iz Trebnjega.

Rokometaši Ribnice Riko hiš so v prvi pripravljalni tekmi pred nadaljevanjem državnega prvenstva v začetku februarja z visokih 37:29, v polčasu je bil izid 20:17, premagali Trimo iz Trebnjega. Slednji so že po petih minutah igre prevzeli pobudo in bili z zelo podjetno igro vse do konca srečanja boljši nasprotnik. Trener Torlo je tokrat priložnost dal mlajšim domačim igralcem, ki so se zelo izkazali. Tako je bil s sedmi zadetki najboljši strelec Omahen, pri gostih pa jih je pet dosegel Paladin. V domači ekipi tokrat nista nastopila Marković in Čemas, gledalcem pa se je predstavil Mitja Nosan, ki po dogovoru Gorenja in Riko hiš do konca sezone znova igral v svojemu nekdanjemu matičnemu klubu.