Objavljamo poročilo o finančni luknji v SD: kaj ...

749 kvadratov razkošja za ustavnega sodnika ...

Maribor zavit v črno: Umrl nekdanji nogometaš ...

Šport Sevnica

Piše: T.P.

17.04.2018 14:30

V soboto se je zaključilo državno tekmovanje v futsalu do 13 let. Zmagovalec je Meteorplast Ljutomer, ki je v skupnem finalnem seštevku bil boljši od FC Ptuj, PLAVIM pa so okoli vratu zasijale bronaste kolajne.

Na prvi tekmi med Sevnico in NK Ribnico so navijači videli izenačeno tekmo. Mladi Posavci so s težavo našli pot do zadetka, motivirani in borbeni gostje iz dežele suhe robe, pa so s hitri proti napadi nižali rezultata. Na povratnem srečanju pa je šlo za enosmerni promet. Srečanje je bilo odločeno v prvih treh minutah. Do polčasa je bil bil rezultat pravljičnih 0:7.

Ribnica si je želela popraviti vtis pred svojimi navijači in so v drugem polčasu kaj kmalu dosegli dva zadetka. PLAVI so nato stopili na žogo, strnili svoje vrste in postavili končni izid 2:10.

Jaka Čuber Potočnik je na tej tekmi dosegel 5 zadetkov in na koncu tekme dobil pokal za najboljšega strelca.

Za bronasto ekipo Sevnice so nastopili: Urban Bračun, Gal Golob, Luka Kržan, Jaka Čuber Potočnik, Samo Omerzu, Nik Pirc, Tai Meze, Lan Milanović, Val Medved, Andraž Sotelšek in Nikola Ilinčić.