poroka rudi marjetka Njena.si

Marjetko in Rudija razdvojili, a sta našla pot ...

Novice Krka

16.03.2013 22:11

V 16. krogu v prvi B državni rokometni ligi je Grča pričakovano in zasluženo osvojila pomembni točki v borbi za obstanek. Gostitelji so s 34:31 premagali Grosuplje.

Že od prve minute so na igrišču preovladovali odločni Kočevarji, ki so v 25. minuti vodili s 17:12. Do konca prvega polčasa so povsem omagali, v zadnjih tridesetih sekundah so prejeli celo tri zadetke, kar je sicer redkost na rokometnih tekmah. A jih to ni omajalo, odločno so pristopili v nadaljevanju srečanja, v katerem je blestel vratar Nejc Mohar z desetimi obrambami. V 58. miniti, pred tem je bila ves čas razlika dva ali tri zadetka v prid Grče, je bil izid 33:28 in z njim tudi potrjena zmaga Grče. Pri Kočevarjih je bil znova najboljši strelec Urban Andoljšek s trinajstimi zadetki pri Grosupeljčanih pa sta jih po sedem dosegla Blaž Grum in Dejan Strojan.