Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

Novice Novo mesto

Piše: M.J.

29.04.2019 13:32

V soboto, 27. aprila, se je v Estoniji v mestu Killingi- Nomme odvilo meddržavno tekmovanje v hitrem računanju World Championship 2019, ki so se ga udeležili tudi Slovenci, ki so se na državnem tekmovanju najbolje odrezali. Medaljo za Slovenijo je osvojil aktualni državni prvak Filip Judež, ki obiskuje 3. razred OŠ Šmihel, saj je dosegel vrhunski seštevek točk in osvojil 3. mesto in bronasto medaljo.

Filip Judež .png
Filip Judež

Marija Judež, devetošolka OŠ Šmihel, ki je v lanskem šolskem letu osvojila neverjetnih 11 zlatih priznanj na državnih tekmovanjih iz znanja, pa se je povzpela na visoko 8. mesto v kategoriji deklet do 18 let.

Marija, Filip in Martina Judeż

Martina Judež, njuna mama, je v kategoriji žensk nad 18 let dosegla odlično 13. mesto.

Ekipa iz Slovenije

Družina Judež je tako vnovič več kot uspešno zastopala barve Slovenije. Oče Peter Judež in Jon Judež, maturant Gimnazije Novo mesto, pa sta bila na tem tekmovanju v vlogi motivatorjev in podpornikov.