Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

Novice Novo mesto

18.09.2015 10:04

Včeraj popoldne je župan Mestne občine Novo mesto Gregor Macedoni na rotovžu sprejel novomeške mažorete in tako počastil njihove izjemne dosežke na državni in evropski ravni.

Novomeške mažorete so avgusta na evropskem prvenstvu v Franciji osvojile bronasto medaljo ter odlične uvrstitve dosegle tudi na majskem državnem prvenstvu v Murski Soboti, kjer so osvojile dve prvi in eno drugo mesto.

Novomeške mažorete so se na evropskem prvenstvu, ki je od 27. do 31. avgusta potekalo v francoskem mestu Albi, odrezale odlično in v kategoriji pom pom osvojile bronasto medaljo. Poleg bronastih deklet z evropskega prvenstva, so se sprejema udeležile tudi mažorete, ki so se 16. in 17. maja na državnem prvenstvu v Murski Soboti prav tako odrezale izvrstno in v kategoriji mažoretna palica osvojile:
• kadet duo: Tina Kump in Ana Fink 1. mesto;
• senior duo: Nina Marija Kumer in Patricija Koščak 1. mesto;

• kadet solo: Tina Kump 2. mesto.

Župan Mestne občine Novo mesto Gregor Macedoni je dekletom iskreno čestital za dosežene uspehe, jim zaželel obilo uspeha tudi pri prihodnjih tekmovalnih izzivih ter jim v znak zahvale predal simbolično darilo.