Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Afera Dars: poslanca NSi na policiji preverjala, ...

Rudi premagal vse ovire in zanetil ljubezen

Šport Nova Gorica/Krško

Ankaran in Krško brez golov

10.05.2018 05:05

Nogometaši Ankarana Hrvatinov in Krškega so se v 32. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Novi Gorici razšli z 0:0. Ankarančani bodo v 33. krogu v nedeljo gostovali v Ljubljani, Krčani pa bodo dan prej gostili Maribor.

Ankarančani in Krčani so se še na četrti tekmi v sezoni razšli brez zmagovalca. Po tekmi, ki praktično ni ponudila prave priložnosti, imajo Krčani na sedmem mestu še naprej 12 točk prednosti pred predzadnjim Ankaranom, ta pa ima ob tekmi več tri točke prednosti pred zadnjeuvrščenim Triglavom, ki ga v četrtek čaka tekma proti Celj.

Ekipi v prvem polčasu nista sprožili praktično niti enega nevarnega strela, malce bolj vroče je bilo le v 18. minuti ko je pred vrati Ankarana zmedo razčistil Raoul Delgado. Oba trenerja pa sta že v prvem polčasu morala zamenjati poškodovana Jana Pahorja oziroma Tončija Mujana.

Tudi v uvodu drugega polčasa ni bilo nič kaj bolj živahno, ekipi še naprej nista ogrozili enega ali drugega vratarja, le v 68. in 69. minuti sta bila nenatančna Čazim Suljić na ankaranski in Josip Balić na krški strani.

V 84. minuti je pri domačih z glavo poskusil Vedran Gerc, toda njegov strel prav tako ni bil posebej nevaren za Marka Zalokarja.