"Tako hitro kot teče Mbappe, sem jaz tekel v ...

Dallas slavi! Luka Dončić in druščina ...

Šport Brest

Belorusija - Slovenija 0:3 (-21, -22, -15)

25.07.2015 20:35

Slovenska odbojkarska reprezentanca v evropski ligi nadaljuje svoj zmagoviti niz. V svoji peti tekmi je še petič zmagala, tokrat je v Brestu ugnala Belorusijo s 3:0 (21, 22, 15).

Varovanci Andree Gianija so pokazali odlično predstavo, tekmece so nadigrali v vseh elementih. Nekaj težav so imeli le v prvem nizu, ko so zaostajali s 16:19, a ko je bilo najbolj potrebno, je servis deloval, kot mora, z njim pa je bilo vse lažje. V preostalih nizih pa so samo dokazali, zakaj so v petih tekmah izgubili le en niz. V slovenski reprezentanci so bili razpoloženi praktično vsi napadalci, Mitja Gasparini, Klemen Čebulj in Tine Urnaut, ki se je vrnil v začetno postavo, so bili odlični tako v napadu kot pri začetnih udarcih. Seveda ima veliko zaslug tudi organizator igre Dejan Vinčić.

Reprezentanci se bosta v nedeljo pomerili še enkrat.