kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

Šport Ljubljana

02.12.2012 17:24

Ta konec tedna je v Ljubljani potekalo državno prvenstvo v moški in ženski športni gimnastiki. Dečki TD Sokol Brežice so tekmovali v treh kategorijah in odlično nastopili.

(Foto: TD SOKOL)

V kategoriji OV3 sta v mnogoboju šestih orodij nastopila Beni Kunst In Matija Kajs in zasedla peto in šesto mesto.

V kategoriji kadetov (dečkov do 14 let) je na posamičnih orodjih po medaljah posegel Matija Kajs in sicer 2. mesto na preskoku in 3. mesto na parterju.

Ekipa OV-2 je v postavi Tim Jambriško, Boris Miloševič in Žan Krajnc zasedla skupinsko drugo mesto. Najboljši med njimi je bil Tim Jambriško, ki je posamično zasedel tretje mesto, takoj za njim na četrtem mestu je bil Boris Milošević in trinajsti Žan Kranjc.

Tudi v najmlajši ekipi OV-1 so fantje pokazali, kaj vse so se že naučili. Najboljši med njimi je bil Tadej Petančič, ki je dosegel 5. mesto, 20. mesto je zasedel Jak Rovan, 27. mesto Ilija Mraz in 28. Mesto Vid Kovačič.

Trenerji srčno upajo, da bodo fantje še naprej pridno trenirali in dosegali vrhunske rezultate. Zahvaljujejo se Občini Brežice za novo gimnastično telovadnico, ki jim sedaj omogoča odlične pogoje za treniranje gimnastike.