Poroka na prvi pogled: Rudi in Marjetka, ko ju ...

V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

Šport Krka

05.03.2016 10:41

Rokometaši Riko Ribnice so v Ljubljani nepričakovano klonili proti Slovanu. Prikazali so igro, ki je bila le bleda senca izjemne predstave proti Kopru.

Gostitelji, ki se krčevito borijo za obstanek v ligi, so Ribničanom dali pravo lekcijo. Njihova zmaga z 29:28, v polčasu so vodili z 18:15, je bila čista kot solza, končni izid pa pravzaprav ugoden za goste, ki so vso tekmo zaostajali, večkrat tudi s šestimi zadetki.

Borbeni Ljubljančani so v 10. minuti vodili že s 7:1, razpadla obramba gostov pa se ni več sestavila, za nameček je bil njihov napad povsem izgubljen. Ljubljančani so tako ves čas narekovali igro.

Poraz Ribničanov je bil hud, morda jih opravičuje le dejstvo, da so nosilci igre trenerja Roberta Beguša (Leban, Fink in Henigman) nastopili z vročino, na igrišču pa zaradi kazni ni bilo kapetan Nosana. Jan Grebenc je bil v razglašeni ekipi gostov, ki je tako izgubila (skoraj) vse možnosti za šesto mesto po končanemu rednemu delu prvenstva, najboljši strelec z osmimi zadetki, pri gostiteljih jih je sedem dosegel Peter Krivic.