Branilec Janeza Janše: takšne argumente najde ...

poroka-na-prvi-pogled, 3 Njena.si

Poroka na prvi pogled: Katja za kratek čas ...

15.12.2012 21:02

Rokometaši novomeške Krke so v 16. krogu 1. NLB Leasing lige na domačem igrišču premagali Sevnico s 36:26

Novomeški rokometaši so dosegli šesto zmago v državnem prvenstvu, ob štirih neodločenih izidih pa so v zgornji polovici lestvice. Njihova zadnja žrtev so bili tekmeci iz Sevnice.

Izbranci domačega stratega Slavka Iveziča so po dokaj enakovrednem prvem polčasu v drugem hitro vzpostavili hierarhijo na igrišču in pokazali svojo odločnost po novih dveh točkah. Že v končnici prvega dela so si priigrali štiri gole prednosti (19:15), ko pa so v 39. minuti povedli s +7 (24:17), je bilo vsem v dvorani Marof jasno, da bosta točki ostali v dolenjski prestolnici.

V domači zasedbi sta bila strelsko najbolj učinkovita Matej Flajs in Mitja Klobčar, ki sta dosegla po šest golov. V gostujoči je Miloš Đurđević prispeval devet, Matjaž Borovnik pa sedem zadetkov.

Krka bo v naslednjem krogu na domačem igrišču gostila koprski Cimos, Sevnica pa velenjsko Gorenje. Obe tekmi bosta v sredo, 19. decembra.