Afera sodna stavba: kabinet Andreje Katič bo ...

Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

doncic 11 Ekipa24.si

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

Šport Litija

25.04.2016 18:21

V Litiji je bila odigrana tretja tekma državnega prvenstva v kegljanju za mlajše kategorije.

Tudi tokrat so se dolenjski in belokranjski maldi kegljači in kegljavke odlično odrezali, saj je član KD Krka Rok Zaman v kategoriji dečkov do 13 let osvojil prvo mesto, v kategoriji do 11 let pa sta bila Belokranjec Luka Šimec na drugem in Krkaš Ed Baša na četrtem mestu.

Pri deklicah je bila sta peto mesto osvojili članica Krke Iris Zaman v kategoriji do 13 let in Belokranjka Tina Mržljak v kategoriji do 15 let.

Po treh nastopih od skupaj sedmih so kar štirje predstavniki dolenjske in belokranjske regije na 2.mestu v svojih kategorijah. V kategoriji dečkov do 11 let je to Ed Baša iz Krke, v kategoriji dečkov do 13 let Rok Zaman iz Krke, v kategoriji deklic do 13 let Iris Zoran iz Krke in v kategoriji deklic do 15 let Tina Mržljak iz Bele Krajine.