pogacar 1 Ekipa24.si

Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

Šport Stopiče

20.09.2015 10:04

Novomeške rokometašice so v soboto v Športni dvorani v Stopičah premagale ekipo Kopra z rezultatom 31:26.

V začetku tekme so bile gostje bolj prepričljive. S hitrim zaključkom v napadu so izkoristile neodločno obrambo Krke in si hitro priigrale kar lepo prednost štirih zadetkov (3:7).

V nadaljevanju so se Novomeščanke le zbrale in z dobro obrambo ter zanesljivim strelom uspele ujeti gostje. V zadnjih 10 minutah sta se ekipi izmenjevali v vodstvu vendar so se domače rokometašice uspele nekoliko odlepiti in odšle na premor z dvema zadetkoma prednosti, 15:13.

V začetku prvega polčasa so Krkašice uspele zadržati in rahlo povečati prednost na tri zadetke, do občutnejšega vodstva pa jim ni uspelo priti. Koper se je še enkrat približal za dva zadetka, bližje pa jim zaradi nekaj izgubljenih žog v napadu ni uspelo priti. Krkašice so to znale izkoristiti, v napadu lepo odigrale in si priigrale prednost 4 zadetkov.

Do konca tekme so prednost zvišale za zadetek in zmagale z rezultatom 31:26.

Pri domačih so po pet zadetkov dosegle Leskovec Nina, Veble Tjaša in novinka v dresu Krke, Dominika Mrmolja. Pri gostjah pa je z 8 zadetki bila uspešna Veronika Leški.