Mojster Jure o vzgoji otrok: V življenju se bodo ...

sveca Ekipa24.si

Groza! Tragična nesreča mladega Slovenca! Komaj ...

Šport Žalec

27.09.2015 11:25

V drugem krogu 1. A DLR so novomeške rokometašice gostovale v Žalcu, pri ekipi RK Zelene doline. Boljša je bila ekipa Žalca z rezultatom 30: 28.

V začetku prvega polčasa smo spremljali zelo izenačeno tekmo, kjer sta se ekipi izmenjevali v vodstvu. Domačinkam se je proti koncu polčasa uspelo odlepiti za nekaj zadetkov, na odmor so odšle s tremi zadetki prednosti (16:13).

V začetek drugega polčasa so bolje vstopile domače rokometašice in s čvrsto obrambo Krkašicam za kar nekaj minut preprečile pot do gola in s hitrimi protinapadi uspešno zaključevale. Žalčanke so tako vodile že za 7 zadetkov. V 50.minuti so Krkašice uspele prebiti gostujočo obrambo in preko zadetkov iz desnega krila Urške Vidic uspele zmanjšati zaostanek na 3 zadetke, vendar to ni zadostovalo za novi dve točki.

Tekma se je končala z rezultatom 30:28.

Pri domačinkah je bila 10-krat uspešna jasna Turnšek, pri gostjah pa Urška Vidic, ki je dosegla 8 zadetkov.
Naslednja tekma pa sledi že v sredo, 30.9. proti ekipi iz Maribora za uvrstitev v osmino finala pokala Slovenije.

Tekma bo odigrana v ŠD Mokronog ob 19.00 uri.