Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

Botri: Ste videli, kaj se je zgodilo z Vinkom ...

1714382871-006-cel-oli-240428-lv-1714382855842 Ekipa24.si

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

Šport Sevnica/Dunaj

11.04.2016 10:00

Minulo soboto je v sklopu Dunajskega maratona potekal tudi Get Active tek, na katerem je v dveh kategorijah teklo več kot 3000 mladih tekačev iz vseh koncev sveta. Proga je bila speljana po središču Dunaja in mlade tekače je na cilju čakal spektakularen sprejem.

Krajšega, dvokilometrskega teka, so se udeležili tudi štirje atleti AK Sevnica in izvrstno zastopali barve kluba in tudi Slovenije. V fantovski konkurenci je progo najhitreje pretekel Tomi Bajc, ki je ugnal madžarskega državnega prvaka.

Med deklicami je po siloviti borbi pred ciljem s špansko tekačico slavila Ajda Slapšak. Njena mlajša sestra, Živa Slapšak, si je pritekla odlično tretje mesto, zelo dobro pa je tekel tudi 8-letni Tim Krašovec, ki je tekmo končal na 6. mestu. "Mladi atleti AK Sevnica so pokazali tako dobro pripravljenost kot tudi veliko srčnost," so še zapisali v Atletskem klubu Sevnica.