Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Afera Dars: poslanca NSi na policiji preverjala, ...

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

Šport Sevnica

Piše: AK Sevnica

05.02.2018 10:44

Po enomesečnem premoru se je v nedeljo nadaljeval Sevniški pokal v rekreativnih tekih. Prizorišče četrtega teka je bila Sevnica, kjer se je zbralo 74 tekačev in tekačic.

Zasnežena proga je zelo ustrezala blanškim tekačem, ki so v mlajših kategorijah osvojili kar pet prvih mest. Zmagali so Ajda Budna, Žiga Belinc, Kiara Blatnik, Jan Dolmovič in Tjaša Radej.

Sledil je niz zmag tekačev AK Sevnica: Timotej Krašovec je zmagal v kategoriji dečkov letnika 2007/2008, na najvišjo stopničko so se uvrstili še Ajda Slapšak, Tjaš Pelko, Lea Haler in Tomaž Sešlar. V mladinski kategoriji sta zmagi odšli v Radeče, saj sta progo najhitreje pretekla Lea Martinšek in Matija Rizmal. Absolutna zmagovalca 4. teka za Sevniški pokal pa sta postala domača atleta, Nika Dobovšek in Miha Povšič.

Pred štirikilometrskim tekom so tekači odtekli tudi dobrodelni krog. Dobrodelna akcija, ki je nastala na pobudo poslanca Tomaža Lisca, je zadevala zbiranje sredstev za postavitev igral v Vrtcu Ciciban Sevnica.