irving-doncic Ekipa24.si

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

Šport Vrsar

25.09.2015 05:30

Slovenski malonogometni reprezentanti so včeraj s 5:2 premagali Moldavce. Slovenija je tokrat igrala veliko bolje kot na tekmi z Madžarsko in dokazala, da je močna ekipa.

Najprej je v 4. minuti zadel Darko Zorko, ki si je nato lažje poškodoval roko, a je čez nekaj minut ponovno lahko zaigral. Novinec Marko Karnet iz vrst KMN Videm je zadel kar dvakrat, prvič v 24. minuti, drugič v 33. minuti. Med strelce se je v 37. minuti vpisal tudi Jure Kandare, ki je že tretjič na evropskem prvenstvu v malem nogometu, z zadetkom pa se je v 36. minuti dokazal tudi novinec Matej Rogač. Za Moldavce sta slovensko mrežo zatresla Stanislav Luca v 28. minuti in Serghei Iepureanu v 38. minuti.

Slovenci igrajo danes ob 8.30 uri drugi polčas prekinjene tekme z Italijo. Če želijo napredovati iz skupine v nadaljnji del tekmovanja, morajo zmagati ali vsaj igrati neodločeno.