Marjetko in Rudija razdvojili, a sta našla pot ...

Šport Celje

Piše: AK Krka

26.02.2018 13:39

Včeraj je bilo v dvoranski atletiki za atlete Atletskega kluba Krka še sklepno dejanje, Državno prvenstvo za člane in članice v Celju.

Državni podprvak je postal Tilen Ovniček v teku na 60m, s časom 6.94s. Andrej Poljanec, ki se ponovno vrača na tekmovališča, je bil tretji, z višino 4.60m.

Tinkara Zalokar je v teku na 60m osvojila četrto mesto v A finalu, s časom 7.87s (v kvalifikacijah 7.84s), Sara Grubič pa je bila v B finalu druga, s časom 8.11s. Četrta je bila še Maja Gazvoda, v skoku v višino, s preskočenimi 150cm (izenačen OR). Anej Umek je zasedel peto mesto, v teku na 60m z ovirami, s časom 9.13s (OR).

V teku na 60m so tekmovali še Tilen Novak (7.39s), Benjamin Slak (7.62s) in Lara Florjančič (8.52s).