Tedenski horoskop: V tišini lahko prisluhnete ...

Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Tekmovalci Kmetija 2023 Njena.si

Tekmovalka Kmetije se je poročila

Piše: J.P.

05.11.2018 17:01

Na drugem letošnjem odprtem turnirju za članice in člane je v Mengšu nastopilo pet predstavnikov NTK Krka Novo mesto: Aleksandra Vovk, Cvetko, Novak, Hribar in Grampovčnik. Izkupiček je bil odličen.

V ženski konkurenci je tokrat nastopilo samo 20 igralk. V razburljivem finalu je bila bliže zmagi Vovkova. Aleksandra je začela zelo dobro, povedla s 3:1 v nizih, v petem pa je Stražarjeva dobila končnico niza. Udeleženki olimpijskih iger se je nato ustavilo in pristala je na drugem mestu odprtega turnirja.

V konkurenci članov je nastopilo 57 igralcev, kar štirje Krkaši. Po pričakovanju sta se v finalu srečala Cvetko in Hribar. Tokrat je Cvetko zaigral sijajno in je svojega soigralca premagal brez težav s 4:0. Novak in Grampovčnik sta sicer na turnirju nastopila solidno, a to je bilo premalo, da bi lahko dosegla vidnejšo uvrstitev.