Kaj se danes dogaja s prvim zmagovalcem ...

irving-doncic Ekipa24.si

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

Šport Stopiče

04.10.2015 13:20

V 3. krogu 1. A DRL so si Novomeščanke v domači dvorani priborile točko proti ekipi Celja. Začetek tekme se je začel zelo izenačeno, tako domačinke kot tudi gostje so kazale borbeno igro v obrambi in v napadu. Po odlični igri v obrambi je Krkašicam steklo tudi v napadu in kmalu so si začele pridobivati vse višjo prednost. V polčas so odšle z visoko prednostjo 6 zadetkov (17:11).

V 2. polčasu so Celjanke izkoristile nezbranost Krke v napadu in s hitro igro začele topiti prednost domačih. V 45. minuti so se jim približale le na 2 gola razlike (23:21).

Zadnjih 10 minut smo spremljali zelo izenačeno tekmo, ki pa se je končala z neodločenim izidom, ko je Jasmini Pišek 10 sekund pred koncem uspelo izenačiti na 28:28.

Pri domačinkah je šestkrat zatresla mrežo Urška Vidic, pri ekipi Celja pa je največ zadetkov dosegla Alja Vrček (9).

Pri Krki je v vratih blestela kapetanka Karmen Korenič.

Naslednja tekma sledi 17.10. proti ekipi Zagorja.

Tekma bo v ŠD Stopiče ob 19:00.