"Tako hitro kot teče Mbappe, sem jaz tekel v ...

Groza! Tragična nesreča mladega Slovenca! Komaj ...

Šport Kočevje

Grča do zlatih točk

12.05.2013 10:14

V 21, sicer predzadnjem , krogu v prvi B rokometni ligi je Grča z zmago proti Mokercu z Iga , izid srečanja je bil 28:24.

Kočevarji so tako ostali v igri za obstanek, a le pod pogojem, da v prihodnjem krogu v Veliki Nedelji osvojijo vsaj točko. Poraz bi jih proti neposrednemu tekmecu pahnil v drugo ligo.

Gostitelji so pod težo pomembnosti srečanje začeli slabo, Mokerc je imel v večjem delu prvega polčasa prednost dva ali tri zadetka.

V 26. minuti je Grča prvič izid izenačila, ob koncu prvega polčasa pa je z igralcem manj dosegla kar tri zadetke, za vodstvo 16:13.

Takrat se je srečanje že prelomilo, v drugem delu so Kočevarju pokazali več-izstopal je vratar Nejc Mohar- nekajkrat vodili tudi s sedmimi zadetki. Kljub številnimi napakami v napadu pa so zasluženo zmagali .