Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Pogled, ki pove vse! Odkrito.si

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

Kolesarji Adrie Mobil med prazniki izjemno uspešni

02.05.2023 20:00

V soboto, 29. aprila, je v Trsteniku potekal 2. POKAL MATEJA MOHORIČA, ki je bil hkrati tudi cestno državno prvenstvo za deklice in dečke ter mlajše mladinke.

Naslov državnega prvaka sta osvojila Žan Janc med dečki C in Lara Mehle med deklicami A. Več na klubski spletni strani: https://www.adria-mobil-cycling.com/sl/novica/1819/lara-mehle-zan-janc-cestna-drzavna-prvaka

2. pokal Mateja Mohoriča - DP - 3 z medaljami
KK Adria Mobil

V nedeljo so starejši mladinci v Italiji nastopili na dirki GP MAGGIO FIASCHETTANO - MEM. IVO FRESCHI - ASSEGNAZIONE MAGLIA CAMP. REG. Jakob Omrzel je osvojil pokal za najboljšega kolesarja v točkovanju gorskih ciljev. Več na:

Maggio (ITA) - Omrzel zmagovalec gorskih ciljev

Gal Glivar, ki na Madžarskem, Slovaškem in Poljskem s slovensko reprezentanco do 23 let nastopa na dirki CARPATHIAN COURIERS RACE (2.2U), je včeraj praznoval svoj 21. rojstni dan. S prvo zmago na dirkah pod okriljem UCI si je sam podaril najlepše darilo za rojstni dan. Več na: