Šport Columbus

Kralji po podaljšku do zmage v Columbusu

Piše: Radio Krka/STA

09.12.2015 07:46

Hokejisti Los Angelesa so v severnoameriški ligi NHL na tekmi s Columbusom zmagali po podaljšku. Slovenski zvezdnik kraljev Anže Kopitar tokrat ni bil med strelci ali podajalci svoje ekipe, odločilni zadetek pa je za kalifornijsko ekipo dosegel Alec Martinez pol minute pred koncem podaljška.

(Foto: facebook)

Kraljem je sicer uspelo v Columbusu narediti popoln preobrat. Domači so namreč vodili z 2:0 sredi druge tretjine po golih Scotta Hartnella in Matta Calverta, še v drugi tretjini pa je znižal Christian Ehrhoff.

Pet minut pred koncem je pri domačih zaradi poškodbe z ledu moral prvi vratar Sergej Bobrovski, ki je do takrat zbral 33 obramb. Minuto in pol pred koncem je nato Jeff Carter izenačil, Martinez pa v podaljšku poskrbel za slavje kraljev.