Slovenski Watergate: tožilstvo zahteva preiskavo ...

Blamaža: levičarka Asta Vrečko namesto ...

Uh, kakšne besede! Kapetan Olimpije Elšnik po ...

Šport Zavrč

Krčani za las čez Zavrč

03.05.2013 22:06

V okviru 23. kroga 2. slovenske nogometne lige so nogometaši nogometnega kluba Krško gostovali pri ekipi Zavrča.

Prva tekma 23. kroga 2. slovenske nogometne lige je potekala nocoj, naslednja tri srečanja bodo jutri popoldne, zadnje pa v nedeljo, ko v Belo krajino odhajajo nogometaši celjskega Šampiona.

Tekma v Zavrču se je nocoj končala brez zmagovalca. Za domače je v 20. minuti zadel Benko, ob rezultatu polčasa je dobro kazalo domačinom z 1:0, v drugi del pa so bolje in očneje vstopili Krčani in v 70. minuti izenačili prek Slaviše Dvorančiča. Srečanje se je končalo z delitvijo točk in rezultatom 1:1.
Nogometaši Krškega imajo tako do konca sezone še štiri kroge, naslednji vikend v Krško prihaja ekipa Bele krajine.

Jutri se bodo pomerile naslednje ekipe:
Krka  -  Šmartno 1928
Roltek Dob  - Garmin Šenčur
Dravinja Kostroj in Kalcer Radomlje, 5. maja bo na sporedu tekma med kluboma Bele krajine in Šampiona.