femme-fatale, femme-fatale-2023 Njena.si

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

Krkaši doma klonili proti FMP-ju

03.03.2021 06:09

Košarkarji Krke so v zaostali tekmi 13. kroga lige Aba izgubili proti FMP s 76:97.

Krka je na domačem parketu izgubila zelo pomemben obračun v boju za mesta, ki neposredno zagotavljajo obstanek v ligi Aba. Trinajsti poraz sezone jo sicer začasno drži na 11. mestu, a ima v nadaljevanju rednega dela zahteven spored, da si zagotovi najmanj 12. mesto.

Po dobrem začetku so domači v končnici prve četrtine nekoliko popustili, kar je FMP izkoristil in povedel za pet točk, vseeno pa so Novomeščani hitro odgovorili, dvoboj pa je bil pravzaprav večino prvega polčasa izenačen.

V njem so bili strelsko navdahnjeni Rok Stipčević (14 točk), Rodney Camphor (10) pri Krki ter Marko Radovanović (13) pri FMP. Slednji je polčas zaključil s sedmimi zaporednimi točkami in ga dobil s +5.

Domači so drugi polčas začeli zelo slabo, ustavil se je met za tri, medtem ko so košarkarji FMP zadevali z vseh položajev in tretjo četrtino končali s prednostjo 14 točk.

Neučinkoviti Novomeščani nikakor niso mogli kljubovati tekmecem, ki so bili razigrani in zanesljivo vpisali šesto zmago v sezoni ob 11 porazih.

Pri domačih je stik z gosti držal Rok Stipčević z 20 točkami, pri zmagovalcih pa je kar šest košarkarjev dvoboj končalo z dvomestnim zbirom točk.

Novomeščani bodo tekmo rednega 20. kroga odigrali v nedeljo doma proti Megi.