V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

Šport Novo mesto

Krkaši nadigradi Dob

18.05.2013 19:41

Nogometaši NK Krka so odigrali pomembno tekmo z Dobom in zmagali z rezultatom 3:2

Naši nogometaši so pričeli podjetneje in takoj pritisnili na vrata gostov. Po nekaj zapravljenih priložnosti smo le dočakali zadetek v 18. minuti, ko je Volarič izkoristil nesporazum med igralcem in vratarjem gostov. V nadaljevanju so gostje postavili ravnotežje, vendar si niso uspeli pripraviti zrele priložnosti. V 33. minuti pa že rezultat 2:0 za Krko. Po desni strani je lepo prodrl agilni Košnik, ki je s povratno žogo našel samega Škerjanca. Slednji je rutinirano premagal gostujočega vratarja s strelom po tleh v levi vratarjev kot. Veselje domačih se še ni dobro poleglo, ko je s prostega strela iz 30 metrov Goropečnik dosegel pravi evrogol.

Gostje so nato dobili zalet in dva nespametna prekrška domačega branilca Cvijanovića v eni minuti (42. minuta), kjer si je prislužil dva rumena kartona in posledično izklkjučitev.

Drugi polčas smo gledali tekmo na sredini igrišča s po dvema polpriložnostima na obeh straneh. Pri domačih se je večkrat zelo izkazal vratar Obradović. Kljub temu pa je bil nemočen v 82. minuti po strelu Mešanoviča v daljši zgornji kot. Tokrat je Novomeščane spremljala sreča in po enem od protinapadov so uspeli doseči še tretji zadetek. V 85. minuti je zadel Derviševič.

Že v sredo, 22.5.2013 ima ekipa Krke tekmo doma, saj v goste prihaja ekipa Dravinje. Tekma je ob 17:30 uri.