V tej restavraciji natakarji žalijo goste!!!

Maribor zavit v črno: Umrl nekdanji nogometaš ...

Šport Ljubljana

Liga Ebel: HDD Olimpija : Sapa Fehervar - 3:4

Piše: Radio Krka/Siol

30.10.2012 22:01

V 17. krogu hokejske lige EBEL je Olimpija pred domačimi navijači izgubila z madžarsko Sapo Fehervar.

Domači navijači na tribunah dvorane Tivoli so šok doživeli že v 4. minuti prve tretjine, ko je Sapo v vodstvo popeljal kanadski napadalec Kyle Bailey, le dobro minuto kasneje pa so gosti izkoristili tudi prvi "power-play" na tekmi in z golom slovaškega branilca Jurayja Durca vodili že z 2:0. V 11. minuti je imela igralca več na ledu Olimpija in zaostanek je znižal Jan Muršak, ki je dosegel še sedmi gol v ligi EBEL. Olimpija pa na prvi odmor vseeno ni odšla z zaostankom, za izenačenje je namreč tik pred koncem tretjine poskrbel Damjan Dervarič. V drugih 20-ih minutah tekme so gledalci videli le en zadetek in tega je prejela Sapa. Plošček je v 31. minuti tekme za hrbet gostujočega vratarja Adama Munroja pospravil njegov rojak, kanadski legionar v zelenem dresu Scott Freeman. V zadnji tretjini je Sapa pripravila preobrat in se po zadetkih Istvana Sofrona in Tylerja Metcalfa veselila zmage s 4:3.