Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

Mali Troti uživali v Zadru

28.11.2023 10:18

Za Troti je izjemno napet, zabaven in poučen teden, oplemeniten z zmagami, porazi, novimi izkušnjami in prijateljstvi. V devetem krogu 2. SKL je njihova članska ekipa gostovala pri prvem favoritu lige, lanskemu prvoligašu, Zlatorogu iz Laškega.

Odigrali so odlično prvo četrtino in po prvih desetih minutah vodili 12:23. Ta četrtina je domačina močno motivirala, ki je nato v naslednjih dvajsetih minutah dominirala na igrišču, na koncu pa zasluženo zmagala. Naslednja domača tekma bo v soboto ob 18:00 na Livadi, ko se bo članska ekipa Trotov pomerila proti še eni ekipi z izjemno tradicijo, ljubljanskem Slovanu.

V državnem prvenstvu mladih ekip je ekipa U20 gostovala v Ljubljani pri Šentvidu in tekmo dobila z 78:83. V kategoriji U18 je ekipa gostovala v Tolminu in se tudi od tam vrnila z zmago. Končni rezultat je znašal 70:95. Ekipa U16 je edina doživela poraz ta vikend, na domači tekmi jo je premagala ekipa iz Hrastnika. Novo zmago pa je dosegla ekipa U14, ki je v Ljubljani premagala Janče s 40:60.

Ekipa U12 se je udeležila 26. izvedbe turnirja Gradu s ljubavlju v Zadru. Izjemno izkušnjo mednarodnega turnirja bo ekipa s sabo nosila vse življenja. Turnirja so se udeležile najboljše hrvaške ekipe, obogatili pa so ga tudi prijatelji iz Bratislave. Troti, večinoma leto mlajši junaki, so turnir končali na šestem mestu, s svojo perspektivo in simpatičnostjo pa navdušili vse prisotne.