jasmina kandorfer Dobra karma

"Ljudi testiramo in uporabljamo intuicijo," je ...

Igor Kojić, Severina Svet24.si

Severina s tem zaprla usta dvomljivcem

Video Reporter.si

Domoljubna pesem z besedilom premierja Janše ...

koronavirus, slovenija Svet24.si

V torek 39 na novo okuženih, umrli sta dve osebi

sircelj Necenzurirano

Največje "luknje" v megu zakonu

4 Igor Jelen Iggy - foto osebni album Odkrito.si

»Zadnje tri tedne ni bilo nikakršnih opozoril«

delovna-akcija, družina-ržen Njena.si

Luksuz in revščina: So Rženovi pretentali POP TV?

Šport Stopiče

Najboljši v namiznem tenisu so ...

Piše: Radio Krka

Čas objave:
16.01.2013 20:09

V Stopičah so se pomerili osnovnošolci in osnovnošolke, posamično in skupinsko.

EKIPNO –1. – 5. RAZRED

OŠ CENTER 1 : OŠ VAVTA VAS 3 : 2
OŠ CENTER 2 : OŠ VAVTA VAS 0 : 4
OŠ CENTER 1 : OŠ CENTER 2 4 : 0


VRSTNI RED UČENCI IN UČENKE 1.-5. RAZRED – EKIPNO

1. OŠ CENTER I
2. OŠ VAVTA VAS
3. OŠ CENTER II


EKIPNO – 6. – 9. RAZRED


PREDKOLO

OŠ BRŠLJIN : OŠ STOPIČE 1 3 : 1
OŠ DRSKA 2 : OŠ ŠENTJERNEJ 1 : 3

1/8 FINALA

OŠ ŠMIHEL : OŠ DOLENJSKE TOPLICE 3 : 2
OŠ STOPIČE 2 : OŠ BRŠLJIN 1 0 : 4
OŠ OTOČEC : OŠ CENTER 2 3 : 2
OŠ GRM : OŠ METLIKA 2 : 3
OŠ VAVTA VAS 2 : OŠ DRSKA 1 2 : 3
OŠ ŠENTJERNEJ : OŠ ŽUŽEMBERK 1 : 3
OŠ ŠKOCJAN : OŠ CENTER 1 1 : 3
OŠ BRŠLJIN 2 : OŠ VAVTA VAS 1 1 : 3

1/4 FINALA

OŠ ŠMIHEL : OŠ BRŠLJIN 1 3 : 1
OŠ OTOČEC : OŠ METLIKA 0 : 4
OŠ DRSKA 1 : OŠ ŽUŽEMBERK 3 : 2
OŠ VAVTA VAS 1 : OŠ CENTER 1 2 : 3

POLFINALE
OŠ ŠMIHEL : OŠ METLIKA 3 : 2
OŠ DRSKA 1 : OŠ CENTER 1 1 : 3

ZA 3. MESTO
OŠ DRSKA 1 : OŠ METLIKA 1 : 3

FINALE
OŠ ŠMIHEL : OŠ CENTER 1 : 3

VRSTNI RED UČENCI IN UČENKE 6.-9. RAZRED – EKIPNO

1. OŠ CENTER I
2. OŠ ŠMIHEL
3. OŠ DRSKA I
4. OŠ METLIKA
5. OŠ VAVTA VAS I
6. OŠ BRŠLJIN I
7. OŠ ŽUŽEMBERK
8. OŠ OTOČEC
9. OŠ ŠKOCJAN
10. OŠ DOLENJSKE TOPLICE
11. OŠ VAVTA VAS II
12. OŠ GRM
13. OŠ BRŠLJIN II
14. OŠ STOPIČE I
15. OŠ ŠENTJERNEJ I
16. OŠ CENTER II


POSAMIČNO

UČENKE 1.-5. RAZRED

1. SARA BURGAR OŠ Vavta vas
2. KLARA UDOVČ OŠ Stopiče
3. ALJA BORSAN OŠ Stopiče
4. MAJA KLOBUČAR OŠ Šmihel
5. MARTA PIRNAR OŠ Center
6. JULIJA JAKLJIČ OŠ Vavta vas
7. NEŽA BREGAR OŠ Center
8. MANCA ŠAŠEK OŠ Center


UČENCI 1.-5. RAZRED


1. DARIO SIVONJIĆ OŠ Vavta vas
2. JAKA GOLOB OŠ Grm
3. URBAN HENIGMAN OŠ Vavta vas
4. MARCEL LUZAR OŠ Šmihel
5. DOMEN ZUPANČIČ OŠ Center
6. BORUT HOČEVAR OŠ Center
7. LUKA KOTAR OŠ Stopiče
8. MATIC PETKOVIČ OŠ Vavta vas
9. MATIJA VRHOVNIK OŠ Šmihel
10. LOVRO STRASBERGER OŠ Šmihel
11. KEVIN KRANJC OŠ Center
12. TEVŽ ŽAGAR OŠ Šmihel
13. NIKO ŠTAMCAR OŠ Bršljin
14. TILEN ZUPANČIČ OŠ Center
15. NEJC ŽAGAR OŠ Stopiče

UČENKE 6.-9. RAZRED


1. ŽIVA STANIŠA OŠ Šmihel
2. MAŠA ABUNAR OŠ Grm

3. ANJA LUKAN OŠ Vavta vas


4. KAROLINA DULAR OŠ Vavta vas
5. NIKA KORAČIN OŠ Bršljin
6. ŽIVA ČOPI OŠ Žužemberk
7. NIKA PETKOVIČ OŠ Vavta vas
8. ITA KUKMAN OŠ Metlika
9. AJDA BURGAR OŠ Vavta vas
10. ANAMARIJA RUPAR OŠ Škocjan
11. AMELA KALABIČ OŠ Drska
12. MAJA BREGAR OŠ Šentjernej
13. NIKA HUDELJA OŠ Stopiče
14. DELKOT SAŠKA OŠ Metlika
15. MAJA TRAMTE OŠ Škocjan
16. ŠPELA TURK OŠ Otočec
17. NEŽKA ŠTRUCELJ OŠ Dolenjske Toplice
18. MARJETA MRVAR OŠ Žužemberk
19. URŠKA RESNIK OŠ Šmihel
20. MAŠA TRAMPUŠ OŠ Stopiče
21. ZENAIDA HUSKIĆ OŠ Drska
22. SARA KAMBIČ OŠ Bršljin
23. ANJA ŠPOLJAR OŠ Bršljin
24. ANA GROBLER OŠ Drska
25. ZARJA FABJAN OŠ Center
26. VANDA BERUS OŠ Otočec
27. NELI ZAMIDA OŠ Dolenjske Toplice
28. TEJA PODLOGAR OŠ Šentrupert
29. DUNJA POLENČIČ OŠ Šentjernej
30. SARA BLATNIK OŠ Drska
31. LARISA GRUBIČ OŠ Šentjernej
32. MIA KUMP OŠ Šmihel
33. ANA DULAR OŠ Dolenjske Toplice
34. ZALA PIRC BEDIČ OŠ Grm
35. NEŽA SINTIČ OŠ Šentjernej
36. NADJA FAJFAR OŠ Bršljin
37. PIA ŽNIDARŠIČ OŠ Mokronog
38. KRISTINA JERALIČ OŠ Otočec
39. LEA JANKOVIČ OŠ Center

UČENCI 6.-9. RAZRED


1. PEČARIČ MIHA OŠ Metlika
2. DOMEN ROLIH OŠ Drska
3. ALJAŽ ŠKULJ OŠ Šmihel

4. BLAŽ KREGAR OŠ Vavta vas
5. GAŠPER CAFUTA OŠ Dolenjske Toplice
6. ALEN OSTRVICA OŠ Bršljin
7. ANDRAŽ SENIČAR OŠ Grm
8. ALEN OGRINEC OŠ Škocjan
9. MARKO ZAGORC OŠ Center
10. TILEN KREGAR OŠ Vavta vas
11. JAN STOPAR OŠ Vavta vas
12. TADEJ ROLIH OŠ Drska
13. MARKO HUČ OŠ Šentrupert
14. MARTIN JANČAR JARC OŠ Drska
15. ŽIGA NOVAK OŠ Bršljin
16. DAVID TRAMTE OŠ Škocjan
17. MATIC LJUBI OŠ Bršljin
18. ANŽE KODELIČ OŠ Šentjernej
19. ANDRAŽ FINK OŠ Drska
20. KOČEVAR DOMEN OŠ Metlika
21. JOŽE DULAR OŠ Vavta vas
22. GAL BOBNAR OŠ Bršljin
23. FRANCE FRELIH OŠ Šentrupert
24. ŽIGA VESEL OŠ Otočec
25. ANŽE LUZAR OŠ Šentjernej
26. MATIC KASTELIC OŠ Grm
27. ŽAN PAPEŽ OŠ Žužemberk
28. ANDRAŽ PEČJAK OŠ Žužemberk
29. TILEN OVNIČEK OŠ Šmihel
30. ERIK ZUPANČIČ OŠ Dolenjske Toplice
31. GAŠPER KLOBČAR OŠ Šmihel
32. ALEN TRŠČINAR OŠ Stopiče
33. BLAŽ ZORE OŠ Mokronog
34. ENIS KAJTAZOVIĆ OŠ Center
35. LEON HOČEVAR OŠ Center
36. ANŽE HOČEVAR OŠ Grm
37. MATIC ZORKO OŠ Otočec
38. PATRIK M. DJURANOVIČ OŠ Otočec
39. OŽBEJ KISOVEC OŠ Šentrupert
40. ROK KOVAČIČ OŠ Stopiče
41. MATIC GABRIJEL OŠ Šmihel
42. DOMEN PAVC OŠ Stopiče
43. SAŠO GOTENC OŠ Dolenjske Toplice
44. ADRIAN FRANČIČ OŠ Šentjernej
45. TADEJ ŽAGAR OŠ Otočec
46. BOŠTJAN KOBE OŠ Stopiče


UČENCI ABSOLUTNA KATEGORIJA

1. ALJAŽ ŠMALJCELJ OŠ Center
2. PETER HRIBAR OŠ Center
3. ŽIGA KOMLJANEC OŠ Drska
4. TOMAŽ HROVAT OŠ Šmihel
5. MITJA OMERZEL OŠ Center
6. JOŽKO OMERZEL OŠ Center