Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

Šport Ribnica

Ose so se znašle nad zdesetkanimi Ribničani

10.03.2013 08:04

V 22., sicer zadnjem, krogu rednega državnega prvenstva v rokometu je Ribnica Riko hiše utrpela visok poraz proti vodečem Gorenju. Velenjske ose so brez težav premagale suhorobarje s 37:20(17:10).

Že dalj časa poškodovanima Abrahamsbergu in Jamniku sta se ta teden pridružila še brata Blaž in Mitja Nosan tako , da so imeli Velenjčani še lažjo nalogo na igrišču.

Mlado domače moštvo se je po svojih močeh upiralo v prvem polčasu, v nadaljevanju pa so povsem omagali. Ker enajst minut jim ni uspelo zadeti v polno, v tem času so gostje osemkrat premagali domačega vratarja.

Do konca srečanja so gostje, na igrišče so stopili vsi igralci, izid nenehno zviševali, Ribničani pa več niso mogli pokazati.

Batinič in Pahulje sta za Riko hiše dosegla po štiri zadetka , Melić je bil z devetimi zadetki najboljši strelec gostov.