Sledi kibernetskega napada na nemško vladajočo ...

Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

Šport Beograd

Plavalček na Beograd Open 2015

21.09.2015 15:47

Člani Športnega društva Plavalček so se udeležili Mednarodnih športnih iger za invalide Beograd Open 2015, v Beogradu. Športniki invalidi so tekmovali v nogometu za gluhe in naglušne, odbojki sede, goalballu, namiznem tenisu, košarki v vozičkih, atletiki.

Člani Športnega društva Plavalček pa so tekmovali v v plavanju in šahu. Plavalci so tekmovali v disciplinah 50m in 100m prosto in dosegli naslednje rezultate:

Amadeja Urbanč Vlahov je med ženskami v kategoriji S9 osvojila dvakrat 2. mesto, moški del Plavalčkov pa si je priplaval naslednje rezultate: Maj Režman je v kategoriji S14 mlajši dosegel dvakrat 2. mesto, Rok Slapšak je v kategoriji S14 starejši osvojil 2. mesto na 50m prosto, David Šeparovič pa je v kategoriji S10 osvojil dvakrat 3. mesto.

Mateo Šeparovič se je pomeril v šahu in se je v petek prebil v drugi del tekmovanja, v soboto pa so bili tekmeci žal premočni za uvrstitev pri vrhu.