49-letnik na stopnišču napadel 50-letnico, jo ...

femme-fatale, femme-fatale-2023 Njena.si

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

Prvi poraz košarkarjev v domači dvorani

20.11.2021 22:57

Košarkarji Krke so v 9. krogu lige Aba izgubili z Borcem iz Čačka z 90:97 (28:21, 44:40, 65:67).

Košarkarji Krke so doživeli tretji zaporedni boleč poraz. Po visokem v Zagrebu ter suverenem v Splitu so v 9. krogu klonili doma proti Borcu. Zaskrbljujoče je dejstvo, da so to vse ekipe, s katerimi se bodo Novomeščani najverjetneje potegovali za obstanek v regionalnem tekmovanju.

Po reprezentančnem premoru Krko čaka zahteven razpored; 4. decembra gostovanje v Beogradu pri FMP, nato pa dvoboji s Crveno zvezdo, Budućnostjo, Igokeo in Cedevito Olimpijo.

Krka je zaradi poškodb in bolezni nastopila z vsega sedmimi igralci in čeprav je v prvi četrtini vodila že s šestnajstimi točkami prednosti (28:12), v zadnji četrtini ni zaustavila razigranih gostujočih igralcev. Hunter Hale je 15 od svojih 27 točk (trojke 5:8) dosegel v zadnjih desetih minutah.

Pri domačih je prav tako 27 točk dosegel Rok Stipčević (trojke 7:9), 18 jih je prispeval Jurij Macura, 13 pa nova okrepitev Krke Adonis Thomas.