Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Mojster Jure: Žena in otroci so moje življenje

Šport Koper

Rokometaši Dobove iz Kopra brez točke

31.10.2021 06:00

Rokometaši Kopra so v 8. krogu lige NLB premagali Dobovo z 28:23 (12:6).

Koper je dosegel drugo zmago v ligi NLB, po Ljubljani v četrtem krogu je danes na kolena položil še Dobovo.

Izbranci domačega trenerja Uroša Rapotca so takoj prevzeli pobudo v Bonifiki in že po desetih minutah vodili s 4:1. V nadaljevanju niso popustili niti za ped, v vseh elementih rokometne igre so bili boljši od Posavcev, po njihovem vodstvu z 18:9 v 39. minuti pa je bilo tudi povsem jasno, da bosta točki ostali na Obali.

V domači ekipi sta bila najbolj učinkovita Denis Konjević in Andraž Makuc, v gostujoči pa Rudolf Šafranko in Klemen Mlakar. Vsi so dosegli po pet golov, v domači ekipi je blestel tudi vratar Rok Jelovčan, ki je zbral 16 obramb.

Zasedba iz Kopra bo po dvotedenskem premoru v prihodnjem krogu gostovala pri Sviš Ivančni Gorici, ekipa iz Dobove pa bo gostila ormoški Jeruzalem.