Ustavni sodnik gradi milijonsko vilo, živi pa v ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

Šport Dobova

Rokometaši Gorenja v gosteh premagali Dobovo

28.02.2021 07:00

Velenjčani so pred dnevi doživeli pravi šok in v svoji Rdeči dvorani le remizirali proti Škofjeločanom, v Posavju pa so z odliko opravili svojo nalogo in se znova povzpeli na drugo mesto. Za vodilnimi Celjani zaostajajo tri, pred tretjeuvrščenimi Trebanjci pa imajo dve točki prednosti.

Izbranci gostujočega trenerja Zorana Jovičića so takoj zaigrali resno in odgovorno ter povedli s 4:0. V nadaljevanju je njihova prednost počasi, a stalno naraščala. V 21. minuti je znašala osem golov (16:8), v 40. minuti pa enajst (21:20). V gostujoči zasedbi so Kenan Pajt, Tilen Sokolič in Matic Verdinek dosegli po šest golov, v domači pa Jan Kovačec in Marko Sintič po pet zadetkov. Zasedba iz Dobove bo v prihodnjem krogu gostovala v Izoli, velenjska pa bo gostila trebanjski Trimo.