Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Tekmovalci Kmetija 2023 Njena.si

Tekmovalka Kmetije se je poročila

Tija doslej zbrala okoli 120 medalj in pokalov, tudi naziv Talent leta 2022

31.03.2023 08:55

Naziv Krkin talent leta 2022, ki ga podeljuje Krka d.d., je osvojili četverica mladih, med njimi tudi Tija Kastelic.

Tija je bila deležna toplega aplavza navzočih, predvsem pa ostalih mladih krkašev iz NTK Krka Novo mesto. Do zdaj je osvojila okoli 120 medalj in pokalov. Na mednarodni ravni je bila dvakratna skupna zmagovalka pokala Alpe Adria v svoji kategoriji, osvojila je tudi pokale na številnih državnih prvenstvih. Poleg tega je dvakratna skupna zmagovalka tekmovanja namiznoteniške zveze MRNTZ (sklop šestih/sedmih turnirjev v Sloveniji) v svoji kategoriji. Tudi v tej sezoni ji gre odlično, saj je do zdaj osvojila vse tri turnirje. Preteklo sezono je bila najmlajša stalna članica v 1. prvi članski namiznoteniški ligi za ženske.

Krkino zahvalo za uspešno mentorsko delo, zlasti pa za dolgoletno vodenje kluba ter za izjemen prispevek na področju športa je v ostri konkurenci ob osmerici zagnanih športnih delavcev prejel tudi predsednik NTK Krka Novo mesto Jernej Jedlovčnik. Pred leti je že 'oddelal' štiriletni mandat na čelu NTK Krka Novo mesto in ga po dogem času uspešno ponovil.