Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Kocine pokonci... Poglejte, komu je Pogačar ...

Šport Brežice

Piše: R.K.

25.10.2021 08:47

V soboto je v Zagrebu potekal MAX BK CONCODRIA OPEN 2021 na katerem je nastopilo 60 igralcev iz treh držav. Vrhunsko pripravljenost je pokazal Toni Hotko ( BK Pišece ), ki je osvojil zlato med posamezniki, zlato v igri dvojic ter srebro v kategoriji mešanih dvojic.

Zmago v B kategoriji je slavil Gregor Božič ( BK Brežice ) v igri posameznikov, medtem ko je bil Luka Stjelja ( BK Brežice ) bronast v igri moških dvojic ter 4. v igri mešanih dvojic, Renata Matić ( BK Pišece ) je v kategoriji mešane dvojice B skupaj s Gregorjem Božičem osvojila 5. mesto, Matej Ogorevc ( BK Pišece ) pa je v kategoriji moški posamezno osvojil 11. mesto.

Naslednji večji turnir na katerem bodo nastopili posavski badmintonisti bo v soboto 6. novembra v Ljubljani, kjer bo potekal drugi krog ADA badminton lige. V nedeljo 7. novembra pa bo prav tako v Ljubljani potekal tretji krog 2. Slovenske badmintonske lige kjer nastopajo člani BK Pišece.