Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

Šport Trebnje

Trebanjski levi ugnali novince v ligi

08.10.2021 21:17

Rokometaši trebanjskega Trima so v 5. krogu lige NLB premagali Herz Šmartno s 37:23 (17:12).

K favoriziranemu Trimu je tokrat prišel novinec v ligi, ki je v prejšnjem krogu vpisal svojo prvo zmago in tako nekoliko okrepil samozavest. Toda ekipa Uroša Zormana je vendarle prevladovala in ostala stoodstotna v prvenstvu, medtem ko je zasedba iz Šmartnega, ki se je povsem zavedala, kdo je favorit, ostala pri dveh prvenstvenih točkah.

Trebanjci so zaostajali le pri izidu 0:1, potem pa so si hitro priigrali tri oziroma štiri gole prednosti, v 17. minuti pa je Toše Ončev zadel za pet zadetkov naskoka, s takšno razliko pa so gostitelji vstopili tudi v drugi polčas.

V tem so hitro še povečali prednost, Filip Glavaš je v 34. minuti zadel že za 21:14, ko pa je vratar Aljoša Čudič v 44. minuti zadel za 27:17, je bil zmagovalec dokončno odločen. Največja razlika je znašala 14 golov.

Pri domači ekipi je bil z osmimi goli najboljši Lan Grbič, pri gostujoči pa Andraž Justin s petimi.

Trimo bo v naslednjem krogu gostoval v Kopru, Šmartno pa bo gostilo Velenje.