Poroka na prvi pogled: Rudi in Marjetka, ko ju ...

Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

Šport Kitzbühel

Trojno francosko slavje, Kosi 12., Kline 16.

22.01.2016 18:28

Francoz Alexis Pinturault je zmagovalec alpske kombinacije za svetovni pokal v Kitzbühlu. Klemen Kosi je kombinacijski slalom končal na 12. (+2,90), Boštjan Kline pa na 16. mestu (+3,23).

(Foto: Gepa)
Za trojno francosko zmagoslavje sta z drugim in tretjim mestom poskrbela še njegova rojaka Victor Muffat-Jeandet (+0,89) in Thomas Mermillod-Blondin (+0,92).

Kralj hitrih disciplin v tej sezoni svetovnega pokala alpskih smučarjev, Norvežan Aksel Lund Svindal, ki je zmagal v superveleslalomu, je ostal brez točk v alpski kombinaciji, saj je na kombinacijskem slalomu odstopil.

Na startu superveleslaloma je bilo vsega skupaj šest Slovencev. Miha Hrobat, Martin Čater in Štefan Hadalin so odstopili. Andrej Šporn pa je superveleslalom končal izven dobitnikov točk na 40. mestu.

Jutri bo na Streifu specialni smuk, v nedeljo pa še specialni slalom.