V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

Šport Ribnica

V osrednji igri Ribničani premagali Koper

08.05.2016 09:57

V tekmi petega kroga končnice državnega rokometnega prvenstva je Riko Ribnica s 30:26 ugnal Koper.

V tekmi petega kroga končnice državnega rokometnega prvenstva je Riko Ribnica s 30:26 ugnal Koper. Gostitelji po oceni igralcev niso pokazali vsega kar bi lahko. V osmi minuti so sicer vodili s 6:2, razliko štirih zadetkov so, ob številnih tehničnih napakah držali do konca prvega polčasa.

Gostje so bolj preudarno nadaljevali srečanje in v 35. minuti rezultat znižali na 11:13. V naletu so Ribničani priigrali sedem zadetkov, kar je bila najvišja razlika, do konca pa vse skozi vodili s štirimi ali petimi zadetki.

V vrsti Ribnice je bil s sedmimi goli najuspešnejši Patrik Leban, ki je zadel tudi tri sedemmetrovke od štirih, pri Kopru je Adam Bratkovič zbral osem golov, od tega tri s sedmih metrov.

Rokometaši Rika Ribnice so trenutno na četrtem mestu s 35 točkami, Koprčani pa jih imajo tri manj in so peti.