Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Omrežje velike mestne družine: To so pripadniki ...

Sanjska poroka slovenske alpske smučarke

doncic slacilnica Ekipa24.si

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

19.12.2015 16:22

Zagnani društveni delavci Namiznoteniškega kluba Krka iz Novega mesta pripravljajo pokalno tekmovanje.

Gre za zahteven organizacijski projekt in v NTK Krka so prepričani, da se novomeškim ljubiteljem te najhitrejše igre na svetu obeta izredno zanimiv namiznoteniški dan. Finale Pokalnega tekmovanja Republike Slovenije v namiznem tenisu za moške in ženske. Na zaključni finalni turnir so se pri članih uvrstile ekipe NTK Savinja, NTK Krka I, NTK Krka II in NTK Kema, pri članicah pa NTK Sobota, NTK Muta II, NTK Muta I in NTK Ljubljana.

Pokalno tekmovanje se odvija danes (19. 12. 2015), v dvorani Dolenjskega namiznoteniškega centra v Drgančevju.

Za prvo domačo ekipo so nastopili: Uroš Slatinšek, Darko Jorgič, Tilen Novak in Neven Karkovič,za Krka II bodo nastopili Peter Hribar, Tilen Cvetko, Aljaž Šmaljcelj.

O dogodku je spregovoril tudi predsednik namiznoteniškega kluba Tomaž Kralj.

Okvirni urnik tekmovanja:
09.00: žrebanje polfinalnih parov in postavitev ekip

10.00: polfinala moški in ženske (vsak posamezen dvoboj se igra na eni mizi)
14.00: tekmi za tretje mesto moški in ženske (oba posamezna dvoboja se igrata na dveh mizah)
16.30: Uradna svečana otvoritev prvenstva
17.00 finale moški in ženske (obe finali se igrata na eni mizi)
Podelitev pokalov predvidoma ob 19.00 uri.

Pri moških sta se v finale uvrstila namiznoteniška kluba NTK Krka I ter NTK Kema, zaključno tekmo še pričakujemo. Pri ženskah pa je zmagovalna ekipa že znana, in sicer je s 5:0 klub NTK Muta I premagal  namiznoteniški klub NTK Muta II.