Genialno! Rüdiger vratarju Reala pomagal pred ...

Šport Novo mesto

Zanesljiva zmaga NTK Krke

Piše: R.K./NTK Krka

18.11.2018 08:51

Tekma v 7. krogu 1. slovenske namiznoteniške lige med ekipama NTK Murska Sobota in NTK Krka se je končala z rezultatom 0:5.

Po prepričljivi zmagi v sedmem krogu v gosteh so krkaši z enim porazom na prvem mestu prvenstvene lestvice, a je treba zapisati, da so Mariborčani z eno tekmo manj in šestimi zmagami, v srečanju z Mengšem favoriti. V primeru njihove pričakovane zmage bodo krkaši na lestvici drugi. Sicer je dvoboj v murskosoboški Športni dvorani osnovne šole potekal v znamenju malo močnejšega treninga, saj so bili gostje za domačine premočni. Dvoboj je trajal le 60 minut. Še najbolj zanesljivo je pri domačinih igral petdesetletni veteran dr. Gaj Vidmar, ki mu je tokrat uspelo dobiti dva niza.

Rezultati: Gumilar – Novak 0:3, Vidmar – Lupulescu 1:3, Šantavec – Cvetko 0:3, Vidmar – Novak 1:3 in Gumilar – Cvetko 0:3.

V soboto, 24. novembra 2018, igrajo krkaši v domači dvorani v Drgančevju. Tekma se bo začela ob 17. uri.