oblak danilovic Ekipa24.si

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

Aljaž Jarc zmagovalec nočnega kriterija v Kranju

24.07.2023 16:41

Minuli vikend so kolesarji KK Adria Mobil nastopili na dirkah v Kranju in v Italiji. V soboto sta v Kranju potekala kriterij za mlajše kategorije in nočni kriterij za člane, kjer so člani omenjenega kluba dosegli dve zmagi, osvojili štiri srebrne medalje, še nekaj pa se jih je uvrstilo med najboljših deset. Zmagovalca sta postala Aljaž Jarc med člani in Žak Eržen med mladinci.

ČLANI: 1.Aljaž Jarc, 5. Aljaž Turk, 8. Tilen Finkšt, 10. Đorđe Đurić

Včeraj so mladinci v Italiji nastopili na 52. VN Sportivi di Loria. V močni konkurenci je Jakob Omrzel, ki je nastopil v dresu slovenskega državnega prvaka, osvojil odlično 6. mesto, Žak Eržen je bil deveti. Rezultati: https://firstcycling.com/race.php?r=12451&y=2023

V gorenjski prestolnici pa so člani dirkali na 55. VN Kranja, ki pa se ni razpletla po željah in pričakovanjih ekipe KK Adria Mobil. Aljaž Jarc je bil njihov najboljši najboljši na 12. mestu. Zmagovalec dirke je sicer postal Italijan Edoardo Zamperini (Zalf Euromobil Desiree Fior). Rezultati: https://www.procyclingstats.com/race/vn-kranja-memorijal-filipa-majcna/2023/result