Poslanski turizem: za tri dni v resort na ...

Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

Skrito v raju: Zaključek 1. sezone zaznamovale ...

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

Šport Cottbus

Dimicu v Cottbusu po drugem mestu še tretje

20.11.2016 17:58

Slovenski telovadec Alen Dimic je na tekmi svetovnega pokala v nemškem Cottbusu še enkrat stopil na zmagovalne stopničke. Po drugem mestu na bradlji se je izkazal tudi na drogu, kjer je osvojil tretje mesto. Prvo mesto je z oceno 15,166 osvojil Nemec Andreas Bretschneider, pred Dimicem (14,566) pa je bil še Japonec Yuya Kamoto (15,100).

(foto: STA)

Dimic se je v Cottbusu izkazal že na bradlji, kjer je z oceno 14,633 zaostal le za Kamotom (15,366), tretji pa je bil še en Japonec Naoto Hayasaka (14,566).

V soboto je Rok Klavora osvojil tretje mesto na parterju, slovenski uspeh pa je s četrtim mestom dopolnil Žiga Šilc. Na konju z ročaji je bil Sašo Bertoncelj četrti, Ivana Kamnikar pa je osvojila peto mesto na dvovišinski bradlji.