Botri: Ste videli, kaj se je zgodilo z Vinkom ...

1714382871-006-cel-oli-240428-lv-1714382855842 Ekipa24.si

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

F: Krka - Dobova 30:22 (15:8)

26.11.2016 19:52

Rokometaši novomeške Krke so v tekmi 13. kroga 1. slovenske lige premagali Dobovo s 30:22 (15:8).

(foto: Danilo Kesić)

Novomeščani so dosegli deveto zmago v državnem prvenstvu in zadržali visoko tretje mesto na lestvici, medtem ko so osmoljenci današnje tekme iz Dobove zadržali visoko šesto mesto.

Rokometaši iz dolenjske prestolnice so zanesljivo odprli dvoboj in že po pičlih 19 minutah igre povedli z 9:2. Njihova prevlada na igrišču se je nadaljevala vse do konca dvoboja, najvišjo prednost v prvi polovici tekme pa so si priigrali v 27. minuti (15:6).

Drugi polčas je bila preslikava prvega, minila je v prevladi domače ekipe, ki v nobenem trenutku ni ogrozila visoke prednosti, blestel pa je Jan Jurečič, ki je dosegel kar 15 golov iz 15 poskusov.

Novomeška ekipa bo v prihodnjem krogu gostovala v Ormožu, zasedba iz Dobove pa bo gostila trebanjski Trimo. Obe tekmi bosta v soboto, 3. decembra.