peter gregorcic sr Reporter.si

Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

Piše: Klub borilnih veščin Sevnica/M.Z.

04.06.2018 10:30

Karateisti Kluba borilnih veščin Sevnica so v soboto zastopali barve Osnovne šole Sava Kladnika Sevnica na državnem prvenstvu osnovnih in srednjih šol v Ihanu pri Domžalah. Osnovna šola Sava Kladnika Sevnica je bogatejša za 4 naslove državnih prvakov.

V katah posamezno so osvojili srebrno medaljo: Lovro Gomboc, Ažbe Kovačič in Gašper Štigl, državni prvaki pa so postali: Klara Štigl, David Kocman in Nejc Janežič.

Njihovi borci so za konec postregli še z atraktivnimi borbenimi akcijami. 3. mesto je osvojil Amadej Božič, 2. mesto sta osvojila Nejc Janežič in Tadej Božič, naslov državnega prvaka pa je osvojil Ažbe Kovačič.

V skupnem seštevku osvojenih točk so karateisti Kluba borilnih veščin Sevnica Osnovni šoli Sava Kladnika Sevnica priborili naslov državnih podprvakov v tradicionalnem karateju za leto 2018.